© {TRS}™ CLAN WEBSITE ©
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

trs link usAnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

COD 4 Bot ile oynamak

2 posters
YazarMesaj
Misafir
Misafir

COD 4 Bot ile oynamak Empty
MesajKonu: COD 4 Bot ile oynamak   COD 4 Bot ile oynamak Icon_minitimePtsi Tem. 13, 2009 9:51 pm

Arkadaşlar en sonunda multiplayer oynayamıyan arkadaşlarımız COD 4'ü internet üzerinden diilde CS,Half-Life, gibi botlu oyunlar gibi oynucak

Herkesin belkide merak ettiği bir anlatım olacaktır..Anlatımım ve upladım bana aittir Kesinlikle alıntı değildir(Forumtr üyesiyim ordan da alabilirsiniz ordada var).. Evet Şimdi anlatımımıza geçelim: )

ÖncelikLe Bu Mod' u İndirmemiz gerek

http://rapidshare.com/files/130852160/Cod4_bot.rar.html

İndirdiğimiz bu dosyayı rardan cıkarıyoruz.. Ve içindeki Pezbot Klasorunu kopyalayıp Cod4 ' un Kurulu oldugu Mods Klasorune atıyoruz(Örnek:C:\Program Files\Activision\Call of Duty 4 - Modern Warfare\Mods)
Daha sonra Call Of Duty 4 Modern Warfare Multiplayer açıyoruz.

Daha sonra Mods bölümüne girip pezbot' u Seçip Launch Diyoruz...

Ve Pezbot Modumuz aktif hale qeLdi... Daha sonra Start New Server basıyoruz.

Ayarlarımızı yapıyoruz.

Ayarlarımızı Yaptıktan sonra Start diyoruz.. Ve oynumuz kuruluyor...

Oyunumuz Kuruldu İşte En önemli olan Bölüm Oyunda iken consol ' u Açıp Konsola Komutumuzu yazmak ( svr_pezbot 4 ) ve enter Diyoruz...(Burada ben 4 yazdım ama siz ne kadar yazarsanız o kadar bot eklenecektir.)

Umarım iyi Bir anlatım oLmuştur.. Teşşekür

*NoT*:BİDE OYUNA GİRDİĞİNİZ ZAMAN OPTİONS BÖLÜMÜNDEN CONSOLE AKTİF EDİN.. Very Happy

LegendKiller_HaSaN
ExoduS
ѕєçкiη üує
Pî§KøpÂT
ѕєçкiη üуєPî§KøpÂT
ExoduS

ülke/sehir : Antalya
xfire veya msn : hipotalamus
gerçek ad : Alican

MesajKonu: Geri: COD 4 Bot ile oynamak   COD 4 Bot ile oynamak Icon_minitimeSalı Tem. 14, 2009 3:34 pm

Sağol Hasan. Çok teşekkürler. Babam arada bi kızıp adsli alıyor. Bununla o günlerde geliştirmeye devam ederim oyunu Very Happy Single oynuyordum o zamanlar.
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: COD 4 Bot ile oynamak   COD 4 Bot ile oynamak Icon_minitimeSalı Tem. 14, 2009 3:35 pm

bişi diil ciğer tmm
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: COD 4 Bot ile oynamak   COD 4 Bot ile oynamak Icon_minitimeCuma Tem. 17, 2009 1:30 pm

severi actim pezmodda nedense hic bot göremedim?
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: COD 4 Bot ile oynamak   COD 4 Bot ile oynamak Icon_minitimeC.tesi Tem. 18, 2009 1:43 pm

dostum console açıp svr_pezbot (ve ör:4) yazdın mı
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: COD 4 Bot ile oynamak   COD 4 Bot ile oynamak Icon_minitimePtsi Tem. 20, 2009 8:40 pm

he evet yazdim
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: COD 4 Bot ile oynamak   COD 4 Bot ile oynamak Icon_minitimeSalı Tem. 21, 2009 1:32 pm

olmadi mi
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: COD 4 Bot ile oynamak   COD 4 Bot ile oynamak Icon_minitimeÇarş. Tem. 22, 2009 5:04 pm

arkadaşlar plss emeqe saygı.. herkes indirirken bi yorum arkadaşlar indirip oynayanlara bi teşşekkürü çok görmeyin...
legendkiller_hasan
Hafif üye
Hafif üye

ülke/sehir : Kıbrıs-Magosa
xfire veya msn : LegendKiller_hasan-bruiq_90@hotmail.com
gerçek ad : Hasan Korkmazel

MesajKonu: Geri: COD 4 Bot ile oynamak   COD 4 Bot ile oynamak Icon_minitimePtsi Mart 29, 2010 8:06 pm

yaw abiler ben üyeydim eskiden çok olmuş girmeyeli koyduğum konu misafir olarak kalmış Very Happy:D özlemişim

COD 4 Bot ile oynamak
1 sayfadaki 1 sayfası