© {TRS}™ CLAN WEBSITE ©
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

trs link usAnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Dünyanın en güzel soruları

4 posters
YazarMesaj
HuKuK-WaR[TC]
Süper üye
Süper üye

ülke/sehir : Türkiye-Antalya
xfire veya msn : kemal-tactic@turk.tc
gerçek ad : Ufkum Kemal

Dünyanın en güzel soruları Empty
MesajKonu: Dünyanın en güzel soruları   Dünyanın en güzel soruları Icon_minitimeCuma Tem. 10, 2009 9:45 am

Neden bozulan otobüsün yolculari bizim otobüsümüze aktarildiginda onlara mültecilermis gibi bakariz?

*Neden her gördügümüz haritada hemen Türkiye'yi bulmaya çalisiriz? Millet olarak dünyada kaybolma kompleksimiz mi vardir?

*Neden insanlar birbirlerine sarilinca saga-sola sallanirlar?

*Neden ögrenciler ilkögretimin besinci sinifina
kadar ögretmene "ögretmenim" diye seslenirken altıncı sinifta bir anda "hocam" diye seslenmeye baslarlar?

*Neden sinavlarda "4 yanlis bir dogruyu götürür" seklinde bir uygulama ile ögrenciler cezalandirilirlarda; "4 dogru bil, bir dogru da bizden" seklinde bir kampanya baslatilip zekaya ve riske girme cesaretine ödül verilmez?

*Neden insanlar kapali bir alandan yagmur yagan alana çikinca kafalarini egerler? Yagmura duyulan saygidan midir yoksa ondan tirstigimiz için midir?

*Neden dükkanini kapatip giden esnaf, kapiya "10 dakika sonra dönücem" yazar, ne zaman gittigini nasil anlarız

*Televizyona çikan insanlar neden kendilerini Türkiye'deki bütün insanlarin izledigini sanirlar? Örn: Su anda 70 milyon kisi bizi izliyor.

*Neden gözlerinden öperim denir? Insan vücudunda öpülecek daha uygunsuz bir yer var midir? Kimse kimseyi gözünden öpmüs müdür?

*Dügünlerde neden "Dom Dom Kursunu" ile göbek atilmaktadir. "Bir avci vurdu beni, bin avci beni yedi" gibi sözler esliginde kendinden geçen baska milletler var midir?

*Neden bazi kizlarimiz sirin bir hayvancagiz gördüklerinde "inanmiyorum!" derler, inanilmayacak olan nedir?

* Cumartesi ve Pazartesi'nin neden kendi isimleri yoktur?

*Dolmuslardaki fiyat tarifesinde "en kisa mesafe" neden "indi-bindi" olarak tabir edilir? Önce inilip sonra mi binilir? Bir terslik yok mudur?

*Bir programi kurarken neden "kabul ediyorum" ya da "kabul etmiyorum" seçenekleri vardir? O kadar parayi bayilip bir bilgisayar programi satin aldiktan sonra "kabul etmiyorum" seçenegini isaretleyen bir takim saf kisiler mevcut mudur?

*Bulmacalarda boru sesinin karsiligi neden hep "ti"dir? Bulmacalari hazirlayan arkadaslar hiç "ti" diye ses çikaran boru görmüsler midir?

*Ipana 7 reklamindaki kiza "Ne zamandan beri Ipana 7 kullaniyorsun?" diye soran doktor, Ipana 7'nin yeni bir ürün oldugunu ve reklamdan sadece bir kaç gün önce piyasaya çiktigini bilmemekte midir?

*Neden futbol takimi olan Ajax"Ayaks" diye okunur da temizlik ürünü Ajax "Ajaks" diye okunur?

*Neden ilanlarda "doktordan temiz araba" diye yazilir? Hipokrat yemininde"arabami temiz kullanacagim" seklinde bir madde mi vardir?

Bana Garip Geldi Paylaşayım dedim

SAYGILAR.....
Laz®aiL
ѕєçкiη üує
Pî§KøpÂT
ѕєçкiη üуєPî§KøpÂT
Laz®aiL

ülke/sehir : Tü®kiye/T®abzoN
xfire veya msn : trslazrail@hotmail.com
gerçek ad : Mehmet Baha KAAN

MesajKonu: Geri: Dünyanın en güzel soruları   Dünyanın en güzel soruları Icon_minitimeCuma Tem. 17, 2009 8:30 am

bnce harika xD
metalemre
Süper üye
Süper üye
metalemre

ülke/sehir : TÜRKİYE/İZMİR
xfire veya msn : metalemre94
gerçek ad : emre uygur

MesajKonu: Geri: Dünyanın en güzel soruları   Dünyanın en güzel soruları Icon_minitimePaz Tem. 19, 2009 6:13 pm

abi chat odasında en ilginç yazı yazan yazarlardansın bunları hiç kitaba donusturmeyi düşündünmü acaba Question
HuKuK-WaR[TC]
Süper üye
Süper üye

ülke/sehir : Türkiye-Antalya
xfire veya msn : kemal-tactic@turk.tc
gerçek ad : Ufkum Kemal

MesajKonu: Geri: Dünyanın en güzel soruları   Dünyanın en güzel soruları Icon_minitimePerş. Tem. 23, 2009 10:58 am

düşünmeyi bile düşünmedim ama iyi fikir sağolasın
ibrahim94
Hafif üye
Hafif üye

ülke/sehir : Türkiye / İstanbul
xfire veya msn : conspiracy.zerro@hotmail.com
gerçek ad : ibrahim

MesajKonu: Geri: Dünyanın en güzel soruları   Dünyanın en güzel soruları Icon_minitimeÇarş. Ocak 20, 2010 5:43 pm

süpersin abi xD :-)

Dünyanın en güzel soruları
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-